Oferta

Konsultacja psychologiczna

Jest spotkaniem z psychologiem, które ma na celu zdiagnozowanie trudności, z jaką zgłasza się Klient. Niekiedy interwencja specjalisty kończy się na kilku spotkaniach, ale może też być wstępem do dalszej pracy terapeutycznej.

Ilość spotkań konsultacyjnych jest kwestią indywidualną omawianą z Klientem podczas pierwszej wizyty. Dzięki tej formie interwencji mogę zaproponować kierunek dalszej współpracy terapeutycznej lub podsumowując razem z Klientem zebrane informacje – pomóc w znalezieniu kierunku rozwiązania problemu z jakim się zgłosił.

Czas spotkania

Spotkania trwają 50-60 minut

Przytulne miejsce na konsultacje psychologiczne z kanapą, stolikiem kawowym, gazetami i delikatnym wazonem, zapraszające do otwartych rozmów i refleksji

Cennik

(cena konsultacji może ulec zmianie w sytuacji wykorzystania kwestionariusza diagnostycznego – klient zostanie o tym poinformowany z wyprzedzeniem)

(60 minut) - 140 zł

Skontaktuj się ze mną!

Jeśli szukasz wsparcia lub chcesz dowiedzieć się więcej o moich usługach, skontaktuj się ze mną. Jestem tutaj, by Ci pomóc. Razem znajdziemy właściwą ścieżkę rozwoju i dobrostanu!

Scroll to Top