Witaj! Bardzo mi miło,
że tutaj jesteś!

Mam na imię Edyta. Jestem psychologiem.

To stwierdzenie określa nie tylko zawód jaki wykonuję, ale definiuje mnie jako człowieka w ogóle. Prowadzenie szkoleń i wykładów, praca z grupą oraz ta indywidualna nad zmianą stylu życia są moją największą i najbardziej pasjonującą przygodą!

swps

Skończyłam psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Na tej samej uczelni kontynuowałam podyplomowo psychodietetykę.

instytut

W Instytucie Psychodietetyki we Wrocławiu odbyłam staż zawodowy.

intra

W warszawskiej INTRZE przeszłam szkolenie dla trenerów biznesu.

To wszystko nie miałoby pewnie większej wartości, gdyby nie fakt, że praca jest moją ogromną PASJĄ, a kontakt z drugim człowiekiem i możliwość niesienia pomocy podstawowymi jej warunkami.

Blog jest moim trzecim, najmłodszym dzieckiem.

Jak to przy trzecim bywa – prowadzę go intuicyjnie, ale w oparciu o dotychczasowe doświadczenie i naukowe drogowskazy. Chciałabym zainspirować Cię do rozwoju pokazując Ci historie ludzi, którzy pokonując własne słabości osiągnęli SUKCES, ale też tłumacząc mechanizmy jakie rządzą naszymi działaniami. Bardzo często ich zrozumienie przywraca kontrolę nad naszym życiem, a to daje szeroko rozumianą wolność!

JAK PRACUJĘ?

W pracy indywidualnej, jako psycholog – specjalista psychodietetyki stawiam przede wszystkim na budowanie pozytywnej relacji, która umożliwia efektywne wykorzystanie niezbędnych narzędzi. Pracuję w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte w Instytucie Psychodietetyki prowadzonym przez dr Annę Januszewicz.

Szkolę z tak zwanych kompetencji miękkich, które w moim rozumieniu oznaczają świadomość różnic indywidualnych, odmienności temperamentów i osobowości, błędów w spostrzeganiu, automatyzmów, które na co dzień sterują naszymi działaniami. Pomagam w zrozumieniu zasad komunikacji z drugim człowiekiem, autoprezentacji, nabieraniu pewności siebie, a co za tym idzie czerpaniu radości i satysfakcji z pracy i życia prywatnego. 

Przekazuję narzędzia, dzięki którym możesz działać wytrwale i efektywnie, a także wiesz w jaki sposób podsycać własną motywację.  Mogę obiecać, że prowadzone przeze mnie spotkanie będzie ciekawe i wartościowe. Wykorzystam na nim swoją wiedzę i doświadczenie. Zaprezentuję przykłady. Umożliwię doświadczenie teorii na własnej skórze dzięki grom szkoleniowym, z których korzystam.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty szkoleniowej, podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat moich tekstów lub po prostu masz pomysł na naszą współpracę, daj znać.

Życzę Ci fascynującego i inspirującego dnia!

podpis

2019 EDYTA DANILUK SZKOLENIA - ALL RIGHTS RESERVED / POLITYKA PRYWATNOŚCI.

Exclamation Triangle Check code